elenco Aziende - HOME PAGE -

Hairspray STRONG LEHTA
< MOROCCANOIL BACK

Xhel dhe të përfundojë flokët - MOROCCANOIL


HAIRSPRAY STRONG LEHTA
LACCA Luminosa FORTE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 69579 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Hairspray STRONG LEHTA
LACCA Luminosa FORTE
Tags dritës Hairspray është formuluar me një kombinim të përbërësve shumë të sofistikuara infused me vaj argan. Kjo Hairspray dritë realizueshëm ofron mbajë fleksibile dhe të qëndrueshme pa lënë një mbetje ngjitet. Ajo është ideale për krijimin dhe mbajtjen e pleats butë dhe natyrore. Ajo mund të krehur off lehtë pa peshon poshtë flokët dhe siguron një mburojë e dritës reflekton që lufton flokë kaçurrela dhe lagështia.

Tags mënyra e përdorimit : duke mbajtur enë llak në 25 cm nga flokët. Këtu ka një tip për flokët tuaj : për një vëllim më të madh, llak në rrënjët para se të vënë në dele .
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy