hairinformation.net
Web atjauninātā informācija par matiem


Hair Information : Fashion Hair vienmēr ir pastāvīga kustība un jo īpaši par to, kas attiecas uz jauno matu informācija: pavasarī un jo īpaši attiecībā uz vasaru, jaunāko informations matu tendences vēlaties Bangs un pudelis, kas būs par varoņiem matu modes pavasara vasara 2015, apstiprinot atkal kā fiksēto punkti frizieri, jo modes nozarē. Zvaigznes, no otras puses, ir skaidri piemēri par to, kā bārkstis var pilnībā mainīt stilu matu griezumu. Informācijas padomu frizieri, kad jūs nolemjat, lai būtu samazinājums, kas ietver bārkstis, ir apsvērt veidu matiem, plānas tiem, frizieri dod bārkstis kāpšanas, kas dod tilpumu uz matiem, bet tiem, kam matu pilnu ķermeņa, tā mēdz dot priekšroku k IND neto vai ilgi bārkstīm, kas izskatās kā slēdzi. Tie būs tendence divi jauninājumi no bārkstīm, no kuras kopēt veida frizūra visvairāk konģeniāls par periodu. Lai ietilptu formas sejas un izskatu vēlaties veikt stendi taisni bārkstīm ar grafiskiem līnijām un labi definēta ģeometrija, kas dod stilu diezgan netradicionālu. Šī bārkstis, frizieri, konsultē gan sagriezti garš un gluda, ka par vidējo visu veidu. Vienmēr modē, ir tā sauctais bārkstis pie sirds, atvērts priekšējais un pilns veselais; tā var noteikt Evergreen pielāgojami dažāda veida frizūras, piemēram, Bangs liecina, ka vairumā gadījumu ir izvēlēts, lai bagātinātu ķiveres, LOB vai laumiņa izcirtņi. Lai atrastu romantisku izskatu, skaidri iedvesmojoties no vintage stila, vēl viens jaunums šogad ir ļoti īss un taisni Bangs atvērtas pusēs. Attiecībā uz clump, frizieri apsvērt viņam nedaudz plus likts uz katra griezuma: kas vēl būs garš un apjomīgs vai versija parādei ar padomiem pie robežot kā divu veidu kušķis uzskatīts moderns un strāvu modes matiem. Turpināt ievērot visus jaunākos atjauninājumus par jaunu matu izcirtņi.

Gossip & News
14 Nov 19

Tra gli acconciatori più influenti nel panorama italiano e i giovani
under 28, che si stanno affacciando per la prima volta al grande pubblico, sono stati scelte le 3 migliori proposte per ciascuna categoria.
BEST COLLECTION
BEST COLOUR

BEST CUT

BEST ITALIAN HAIRDRESSER

BEST MAN STYLE

BEST YOUNG

TUTTI I PARTECIPANTI:

Alessandro Barca, Alessandro Bonetto, Daniele Gnisci, Giovanna Smriglio, Lorenzo Rilli, Matteo De Vita, Mattia Pongolini, Nicola Gepponi, Thomas Dughiero, Alessandro Bonetto, Francesco Bottone, Federico Lucchese, Gianluca Gulino, Giovanni Napolitano, Giacomo Pettirossi, Valerio Federico, Vito Lacialamella, Alessandro Barca, Daniel Maltoni, Gianluca Grechi, Matteo Susini, Giancarlo Rodia, Lorenzo Marchelle, Silvio Luciani, Valerio Moggiani, Fabio Di Gennaro, Giuseppina Morgillo, Ida Ortolani, Luigi Martini, Mirco Bretta, Matteo De Vita, Mayla Fabbriciani, Marco Iafrate, Simone Bernardo, Salvatore De Maria, Simone Prati, Vincenzo Ragusa, Andrea Garofalo, Ida Ortolani, Ilaria Spinello, Mirco Bretta, Mirko Schioppa, Simone Minella, Salvatore De Maria, Fulvio Furcas, Gianluca Grechi, Giancarlo Rodia.

13 Nov 19

CHARME & BEAUTY, noto distributore di prodotti professionali per capelli di SAN GIOVANNI TEDUCCIO (NAPOLI), noto anche per i suoi saloni di eccellenza, è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CHARME & BEAUTY è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CHARME & BEAUTY si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia online la rivista.

13 Nov 19

Piu' conosciuto subito fino a 30.000 visite al giorno

Un network con 1624 domini collegati e server nelle Americhe e Asia, con la gran parte dei testi in 38 lingue. GLOBElife porta l'Italia in tutto il mondo.

12 Nov 19

CAPRICE, noto grossista di prodotti e articoli per Parrucchieri ed Estetica di BOLOGNA è sulla copertina di BEAUTYBAZAR FASHION.

CAPRICE è in copertina!

BEAUTY BAZAR FASHION è lo short magazine dedicato alla moda-capelli di tendenza e CAPRICE si è aggiudicato la copertina di questo numero.

Sfoglia on line la rivista

12 Nov 19
logo-giubra

Gaspare Sparacia presenta il nuovo Phon IR2000 TECNOLOGIA A INFRAROSSI: I raggi a infrarossi stimolano la vasodilatazione, migliorando la microcircolazione sottocutanea. Ne deriva un potenziamento dei trattamenti rinforzanti e anticaduta perchè permettono una penetrazione migliore dei principi attivi contenuti nei prodotti cosmetici specifici.

L’asciugacapelli IR2000 ad infrarossi di Giubra Professional con tecnologia infrarossi è un prodotto davvero esclusivo.

 • Potenza 230-240 V ~ 50/60 Hz  7-7.5 A;
 • Motore professionale AC di lunga durata;
 • Dado di bloccaggio a elica;
 • Termostato di sicurezza;
 • Isolamento classe II;
 • Colpo d’aria fredda;
 • 2 velocità;
 • 6 temperature;
 • Corpo anti-shock in Nylon;
 • Design ergonomico;
 • Filtro posterioire rimovibile;
 • Convogliatore d’aria e diffusore dedicato;
 • Portata d’aria: 84.3 m3/h;
 • Pressione 250 mba

Clicca qui e GUARDA IL VIDEO

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Hair Information, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Hair Information, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Information, Globelife, Fair frizieri, matu produktu zīmoli, frizieru nozares, matu krāsošanas uzņēmumi, profesionālā frizieru produktu ražotāji, ražo līnijas ar trešajām pusēm, privātā marķējuma, matu aksesuāri, Hair Information, frizieri mazumtirgotāji, vairumtirgotāji pārdevēji matu kopšanas līdzekļi, tirgotāji frizieru produkti, frizieri, skaistumkopšanas saloni, tirgus izpēte matu modes industrijā, matu mērci iekārtas, matu informāciju, matu informācija, Hair Information, jaunumi frizieru izstrādājumi, mēbeļu frizieru veikali, importa eksports, friziera piederumi

X

privacy